ALVAO v Gartner Magic Quadrant 2015 pro nástroje ITSSM

Společnost Gartner je vůdčí světovou společností zaměřenou na výzkumy a poradenství v oblasti IT. Ve studii Magic Quadrant hodnotí analytici společnosti poskytovatele služeb z hlediska kvality a účinnosti jejich procesů, systémů, metod a postupů, které zajišťují konkurenceschopnost, účinnost, efektivnost a mají pozitivní vliv na tržby, retenci a reputaci poskytovatele.

Prodejci, obsažení v tomto Magic Quadrantu, mají zákazníky, kteří úspěšně používají jejich produkty a služby. Evropští vedoucí pracovníci z oblasti infrastruktury a operací, kteří vybírají nástroje pro správu a podporu IT služeb, často volí regionální dodavatele. Měli by rozšířit svůj seznam možných poskytovatelů. (Analytici): Chris Matchett, Katherine Lord, Tapati Bandopadhyay

Nástroje IT Service Managementu jsou životně důležité pro řízení, podporu a dodávku IT služeb organizací. Tento Magic Quadrant hodnotí klíčové dodavatele nástrojů ITSSM a pomáhá vedoucím pracovníkům z oblasti infrastruktury a operací v co nejlepším výběru vhodného řešení.

ALVAO bylo zmíněno mezi evropskými dodavateli jako nástroj pro ITSSM, který by mohl zajímat vedoucí pracovníky z oblasti infrastruktury a operací v tomto regionu. „Velice si vážíme toho, že nás analytici společnosti Gartner zmínili v Magic Quadrant 2015 pro nástroje ITSSM. Chápeme to jako potvrzení naší práce a především je to povzbuzení pro další práci a neustálé zlepšování našich produktů s cílem maximalizovat hodnotu, kterou přináší našim zákazníkům,“ říká Roman Ježdík, ředitel vývoje v ALVAO.

Zdroj: Magic Quadrant for IT Service Management podpůrných nástrojů, Chris Matchett, Katherine Lord, Tapati Bandopadhyay, 25. srpna 2015

Společnost Gartner nepropaguje žádného prodejce, produkt nebo službu figurující v jejich výzkumných publikacích, ani nedoporučuje žádnému uživateli technologií, aby volil pouze mezi prodejci s nejvyšším hodnocením. Výzkumné publikace společnosti Gartner obsahují názory výzkumné organizace Gartner a neměly by být chápány jako konstatování skutečnosti. Společnost Gartner se v souvislosti s tímto výzkumem zříká všech záruk, ať už přímých nebo odvozených, včetně jakýchkoli záruk obchodovatelnosti nebo vhodnosti použití pro konkrétní účely.

Podobné články

Zvyšte svoji úroveň v řízení IT

CIO Newsletter

Přináší nové pohledy na roli CIO ve firmě, inspirativní doporučení, jak v této roli obstát, rady, jak „zvládnout“ zaměstnance IT oddělení, a aktuality v oboru.

více informací

90denní plán nového IT manažera

Zkušený CIO, který vám dá jasnou odpověď, jak postupovat pokud dostanete na starosti IT a očekává se od Vás, že provedete rychlá a účinná opatření.

více informací

Sledujte společnost ALVAO