ALVAO představilo inovativní myšlenku ESM na konferenci IT pro Finance

Na konferenci IT pro Finance velmi zaujalo posluchače téma centrálního podnikového katalogu služeb. Organizace CAFIN pořádala již tradičně na podzim konferenci, tentokrát na téma „Jaký SW potřebuje 10 z 10 finančních ředitelů?“, kde bylo ALVAO partnerem. Řečníci Aleš Studený s Janem Chalupou vystoupili s inovativní myšlenkou podnikového katalogu služeb jako jídelního lístku.

Líbila se především myšlenka přehledného „jídelního lístku“, ve kterém se rychle zorientujete, vyberete si a máte jasnou představu, co a za jakou cenu dostanete. Díky tomu budete přesně vědět, které služby zaměstnanci nejvíce potřebují, přinášejí jim nejvyšší hodnotu a zároveň budete mít informaci o tom, když o něco žádají nebo hlásí závady. Můžete pak lépe alokovat zdroje, zvýšíte tím svoji transparentnost a pomůžete lepšímu porozumění tomu, co IT oddělení dělá a nabízí.

Praktické ukázky, jak úspěšné firmy řídí svoje požadavky nejen v IT oddělení, předvedli Jiří Janků a Petr Vitouch.

alvao_it_pro_finance2 alvao_it_pro_finance1 alvao_it_pro_finance

IT pro finance 2016

Podobné články

Zvyšte svoji úroveň v řízení IT

CIO Newsletter

Přináší nové pohledy na roli CIO ve firmě, inspirativní doporučení, jak v této roli obstát, rady, jak „zvládnout“ zaměstnance IT oddělení, a aktuality v oboru.

více informací

90denní plán nového IT manažera

Zkušený CIO, který vám dá jasnou odpověď, jak postupovat pokud dostanete na starosti IT a očekává se od Vás, že provedete rychlá a účinná opatření.

více informací

Sledujte společnost ALVAO