ALVAO se používá ve více než 20 zemích světa

Mapa Evropy s červeně označenými zeměmi, kde působí společnosti využívající systémy ALVAO.

Společnost ALVAO s.r.o. si po úspěšném zavedení na českém trhu dala za cíl proniknout také na zahraniční trhy. Díky neustálým inovacím při vývoji nových verzí jejích produktů se jí to daří.

S informačními systémy ALVAO pro podporu řízení podnikového IT již pracují společnosti v 21 zemích Evropy[i], ale také v USA nebo v Japonsku.

„Jsme rádi, že i v zahraničí oceňují kvalitu našich produktů, a věříme, že ALVAO systémy se postupně rozšíří opravdu do celého světa,“ říká Aleš Studený, ředitel služeb společnosti ALVAO s.r.o.


[i] Albánie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Česká republika, Černá Hora, Holandsko, Chorvatsko, Itálie, Lichtenštejnsko, Maďarsko, Makedonie, Německo, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Švýcarsko, Turecko

 

Podobné články

Zvyšte svoji úroveň v řízení IT

CIO Newsletter

Přináší nové pohledy na roli CIO ve firmě, inspirativní doporučení, jak v této roli obstát, rady, jak „zvládnout“ zaměstnance IT oddělení, a aktuality v oboru.

více informací

90denní plán nového IT manažera

Zkušený CIO, který vám dá jasnou odpověď, jak postupovat pokud dostanete na starosti IT a očekává se od Vás, že provedete rychlá a účinná opatření.

více informací

Sledujte společnost ALVAO