ALVAO na Technology Days 2015 představilo novou verzi systému

Společnost ALVAO uvedla na trh novou verzi systému ALVAO 8.1, která navazuje na úspěch ALVAO 8, certifikovaného na použití šesti nejvíce využívaných ITIL procesů s oceněním Gold Level Endorsed (více o certifikaci ITIL). ALVAO Technology Days, pravidelné každoroční konference pro uživatele a fanoušky systému ALVAO, se konaly v květnu v Brně a v Praze. Účastníci zaplnili prostory v INMEC Jihomoravském inovačním centru a v přednáškovém sále společnosti Microsoft a po celý den se seznamovali s novinkami v ALVAO 8.1. Vývojáři a experti prezentovali celou řadu změn, nových funkčností a vylepšení systému ALVAO Asset Management a ALVAO Service Desk. Největší zájem vzbudilo zrychlení aplikací, kde došlo k výrazné optimalizaci, a inventura majetku pomocí web portálu, která šetří společnosti čas i náklady. Účastníci ocenili nové funkčnosti v oblíbeném modulu Outlook Add-in či možnost integrace systému na Microsoft System Center Configuration Manager. Na vývoji nové verze ALVAO 8.1 jsme pracovali více než rok a výsledkem je znatelné zrychlení aplikací a řada nových funkčností, což povede k uživatelsky příjemnějšímu a efektivnějšímu využívání systému,“ říká Roman Ježdík, ředitel vývoje ve společnosti ALVAO.

Podobné články

Zvyšte svoji úroveň v řízení IT

CIO Newsletter

Přináší nové pohledy na roli CIO ve firmě, inspirativní doporučení, jak v této roli obstát, rady, jak „zvládnout“ zaměstnance IT oddělení, a aktuality v oboru.

více informací

90denní plán nového IT manažera

Zkušený CIO, který vám dá jasnou odpověď, jak postupovat pokud dostanete na starosti IT a očekává se od Vás, že provedete rychlá a účinná opatření.

více informací

Sledujte společnost ALVAO