ALVAO Web-based inventory

Tato zákaznická úprava umožňuje provádět inventuru majetku přes Web App přímo jednotlivými zaměstnanci, kteří mají majetek na starosti. Inventura tedy nově nemusí probíhat pouze přes čtečku čárových kódů (viz ALVAO Mobile Inventory), ale je možné použít i tento inovativní způsob. Zaměstnanec označí a případně potvrdí, že stále užívá tento svěřený majetek. Správce majetku pak pouze zkontroluje inventuru v Asset Management Console. To výrazně šetří čas i náklady na provádění inventury.

Zaměstnanci se pak mohou kdykoliv podívat na intranet a vidí, jaký majetek jim byl svěřen. Tento způsob řešení, který by měl být podpořen směrnicí, výrazně zjednoduší administrativní práci a přitom efektivně eliminuje nekontrolované „ztrácení“ majetku.

AMWA-muj-majetek

Podobné články

Zvyšte svoji úroveň v řízení IT

CIO Newsletter

Přináší nové pohledy na roli CIO ve firmě, inspirativní doporučení, jak v této roli obstát, rady, jak „zvládnout“ zaměstnance IT oddělení, a aktuality v oboru.

více informací

90denní plán nového IT manažera

Zkušený CIO, který vám dá jasnou odpověď, jak postupovat pokud dostanete na starosti IT a očekává se od Vás, že provedete rychlá a účinná opatření.

více informací

Sledujte společnost ALVAO