Certifikováno od tvůrců ITIL

PRAHA, 1. listopadu 2011 – Na trh byla uvedena nová verze informačního systému ALVAO určeného pro řízení podnikového IT. Nová verze ALVAO 7.0 je certifikovaná na použití podle metodik ITIL mezinárodní certifikační autoritou Pink Elephant.

Fotografie z předávání ITIL certifikace PinkElephant PinkVerify

Ředitel vývoje ALVAO Roman Ježdík k tomu dodává: „Novou verzi ALVAO 7.0 jsme vyvíjeli s cílem dodávat nejlepší řešení pro řízení IT na trhu a to se podařilo. Jako první česká společnost jsme zvládli certifikaci PinkVERIFY a to považujeme za potvrzení kvalitně odvedené práce.“

„Nové funkce v ALVAO 7.0, jako schopnost automaticky vyhodnocovat licence na uživatele nebo již zmíněná podpora ITIL nás skutečně odlišují od konkurence. Zároveň nás to podpoří při probíhající expanzi do Evropy.“, říká obchodní ředitel Radek Grodl a Aleš Studený k tomu dodává: „Věříme tomu, že díky certifikaci PinkVERIFY může ryze český produkt uspět i na globálním trhu. Začínáme působit v USA a Japonsku. Držte nám palce.“

Pink Elephant Verify 3 process

ITIL Information Technology Infrastructure Library

Podobné články

Zvyšte svoji úroveň v řízení IT

CIO Newsletter

Přináší nové pohledy na roli CIO ve firmě, inspirativní doporučení, jak v této roli obstát, rady, jak „zvládnout“ zaměstnance IT oddělení, a aktuality v oboru.

více informací

90denní plán nového IT manažera

Zkušený CIO, který vám dá jasnou odpověď, jak postupovat pokud dostanete na starosti IT a očekává se od Vás, že provedete rychlá a účinná opatření.

více informací

Sledujte společnost ALVAO