ALVAO Electronic Handover Forms

ALVAO Electronic Handover Forms – elektronické předávací protokoly, modul, který umožňuje provádět elektronické odesílání a potvrzování předávacích protokolů – ať už elektronicky nebo fyzicky (písemně). Pokud uživatel zvolí potvrzení elektronicky, nastartuje proces schvalování, který následně v daných intervalech upozorňuje uživatele na nepotvrzené protokoly. V případě, že uživatel nereaguje, dochází k eskalaci. Díky této funkcionalitě má každý uživatel na intranetu přehled o všech potvrzených předávacích protokolech.

Náhledy protokolů se otevírají v Microsoft Word a následně ukládají do databáze ve formátu PDF, zvyšuje se tím důvěryhodnost archivu předávacích protokolů a současně uložené protokoly jsou stejné jako ty vytištěné.

 

Asset Management-elektronicke-predavaci-protokoly

Podobné články

Zvyšte svoji úroveň v řízení IT

CIO Newsletter

Přináší nové pohledy na roli CIO ve firmě, inspirativní doporučení, jak v této roli obstát, rady, jak „zvládnout“ zaměstnance IT oddělení, a aktuality v oboru.

více informací

90denní plán nového IT manažera

Zkušený CIO, který vám dá jasnou odpověď, jak postupovat pokud dostanete na starosti IT a očekává se od Vás, že provedete rychlá a účinná opatření.

více informací