Nejlepší ITSM Projekt roku 2014 je ALVAO v HARTMANN – RICO

Fotografie z předání (zleva): Radek Grodl (ALVAO), Roman Albrecht (itSFM Czech Republic), Zdeněk Kvapil (Q4IT), Jiří Janků (ALVAO), Radovan Fikr (HARTMANN – RICO), Alejandro Debenedet (itSFM International), Aleš Studený (ALVAO)

Vyhlášení soutěže ITSM projektu roku

Sdružení itSMF Czech Republic vyhlašuje každoročně soutěž o nejlepší projekt z oblasti IT Service Managementu. I tento rok došlo k vyhlášení vítězných projektů na výroční konferenci ČSSI (Česká společnost pro systémovou integraci) a itSMF Czech Republic s podtitulem „Řízení informatiky v soukromém a veřejném sektoru“.

„Jsme hrdí na to, že se ALVAO již potřetí umístilo na stupních vítězů a že kvalita našich projektů a jejich přínos pro zákazníka jsou oceněny odbornou porotou,“ komentoval výsledek Aleš Studený, ředitel služeb ALVAO.

>> ALVAO v Penny Market oceněno jako nejlepší ITSM projekt roku 2013

Video reportáž z vyhlášení soutěže

První místo získala, stejně jako v minulém roce, společnost ALVAO za svůj projekt Implementace ALVAO pro podporu řízení a účtování IT služeb ve společnosti HARTMANN – RICO a.s.

Oceněné parametry vítězného projektu

Odborná porota ocenila na vítězném projektu především:

  1. Komplexní řešení implementované dle best practices ITIL, ITSM procesy byly popsány, vlastníci procesů jmenováni, účastníci procesů proškoleni.
  2. Velmi dobrou spolupráci dodavatele a zákazníka.
  3. Ceny za služby a náklady na IT jsou útvarům odebírající IT služby srozumitelné a transparentní (přímo fakturované).
  4. Nízké implementační náklady a krátký čas implementace se současným zachováním vysoké kvality řešení.

„Dnes můžeme kolegům z byznysu snadno ukázat, jaké služby jim poskytujeme, za jakých podmínek a kolik stojí. Je také jasné, co je nebo není součástí služby,“ uvádí k projektu Radovan Fikr, IT manažer HARTMANN – RICO a.s.

Čtěte dál:

Více o celém projektu se dočtete v případové studii Implemetace ALVAO pro podporu, řízení a účtování IT služeb ve společnosti HARTMANN-RICO a.s.

Přehled oceněných řešení v posledních tří ročnících soutěže ITSM Projekt roku: (PDF ke stažení zde)

itSM Projekt roku-crop

Podobné články

Zvyšte svoji úroveň v řízení IT

CIO Newsletter

Přináší nové pohledy na roli CIO ve firmě, inspirativní doporučení, jak v této roli obstát, rady, jak „zvládnout“ zaměstnance IT oddělení, a aktuality v oboru.

více informací

90denní plán nového IT manažera

Zkušený CIO, který vám dá jasnou odpověď, jak postupovat pokud dostanete na starosti IT a očekává se od Vás, že provedete rychlá a účinná opatření.

více informací

Sledujte společnost ALVAO