Nová verze ALVAO 8
je Cloud Ready

ALVAO uvedlo na trh nový systém ALVAO 8, který je teď plně připraven na provoz formou služby neboli „in the Cloud“. Již po prvních dnech provozu systém ALVAO 8 zaznamenává velký úspěch. Systém prošel velkými změnami a aktuálně je v procesu certifikace ITIL pro šest nejpoužívanějších IT procesů v úrovni Gold, čímž se zařadí mezi sedm nejlepších nástrojů na celém světě.

V minulých dnech se uskutečnily dvě významné konference ALVAO Technology Days, na kterých společnost ALVAO představila horkou novinku systém ALVAO 8. První konference se konala
4. dubna 2014 pod záštitou společnosti Microsoft ČR a to přímo v sídle společnosti Microsoft v Praze.  Druhá konference proběhla 11. dubna 2014 v Jihomoravském inovačním centru v Brně.

Úspěch, s jakým bylo ALVAO 8 přijato, překonal očekávání celého týmu ALVAO. Na vývoji nového systému ALVAO 8 jsme pracovali více než rok a myslím, že úspěch, s jakým bylo ALVAO 8 přijato, jen dokazuje, že jsme odvedli skvělou práci,“  říká Roman Ježdík, ředitel vývoje ve společnosti ALVAO.

Nový systém prošel velkými změnami, které se týkaly jak webového rozhraní, tak desktop aplikací. Velkou novinkou jsou změny v procesu IT Reportingu a měření SLA na všech úrovních řízení. „Světová certifikace a podpora fungování jako SaaS jsou nutné kroky pro naši další expanzi na mezinárodní trh,“ říká Aleš Studený, ředitel služeb ve společnosti ALVAO.

 Seznam novinek v ALVAO 8.0

Podobné články

Zvyšte svoji úroveň v řízení IT

CIO Newsletter

Přináší nové pohledy na roli CIO ve firmě, inspirativní doporučení, jak v této roli obstát, rady, jak „zvládnout“ zaměstnance IT oddělení, a aktuality v oboru.

více informací

90denní plán nového IT manažera

Zkušený CIO, který vám dá jasnou odpověď, jak postupovat pokud dostanete na starosti IT a očekává se od Vás, že provedete rychlá a účinná opatření.

více informací

Sledujte společnost ALVAO