Pracovní pozice: Konzultant v oblasti IT služeb

Jsme dynamicky rozvíjející se společnost s významnými zákazníky, např. Erste Group IT SK, spol. s r.o., Česká televize, Penny Market s.r.o., HARTMANN – RICO a.s., …Pokud vás tato nabídka zaujme a chtěl/chtěla byste být součástí našeho týmu, tak zašlete svoji aktuální fotografii a životopis spolu s motivačním dopisem na adresu jobs@alvao.cz, do předmětu uveďte „Konzultant/ka v oblasti IT služeb“. Budeme se těšit.

Zašlete nám svůj životopis

Očekáváme

  • Soulad s firemními hodnotami
  • Smysl pro zodpovědnost
  • Schopnost ptát se PROČ
  • Analytické myšlení a strukturovaný přístup
  • Příjemné a sebevědomé vystupování
  • Velmi dobré organizační schopnosti
  • Chuť zlepšovat se a posunovat se dopředu
  • VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost Microsoft technologií (Windows Server, SQL, IIS, Exchange a Sharepoint) výhodou
  • Certifikace ITIL, SAM, IPMA/PMI/PRINCE2 výhodou
  • Praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • Dobrá znalost technické angličtiny
  • Řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce

  • Konzultování způsobu řešení se zákazníkem a obchodníkem
  • Kompletní zodpovědnost za implementační projekty a bezproblémový přechod zákazníka do péče Technické podpory
  • Technická a metodická podpora stávajících zákazníků
  • Instalace ALVAO a Microsoft produktů a jejich konfigurace na základě potřeb zákazníka
  • Řízení očekávání zákazníka v průběhu jeho životního cyklu
  • Školení a konzultace
  • Intenzivní spolupráce s interním vývojovým týmem
  • Spolupráce s obchodníky v prodejní fázi

Co na Vás čeká

  • Intenzivní komunikace se zákazníky z různých oborů (Retail, Finance, Telco, Healthcare, Automotive, Media…)
  • Dynamické a přátelské prostředí menší firmy
  • Možnost ovlivnit fungování firmy
  • Aktivní účast na rozvoji firemních produktů a procesů
  • Práce s moderními technologiemi

Pracoviště

  • Brno
  • Žďár nad Sázavou

Nabízíme:

maly-screen

Pružná pracovní doba

Respektujeme vaše osobní potřeby na volný čas a poskytujeme vám pružnou pracovní dobu. Pokud je nutné někdy zůstat přesčas, můžete jindy jít domů dříve. Pokud potřebujete, je také možné pracovat z domova.

maly-screen

Školení a certifikace

Budeme vás rozvíjet na odborných kurzech, oborových seminářích a konferencích. Vaši angličtinu si budete zlepšovat s rodilým mluvčím.

maly-screen

25 dní dovolené

Víme, že relaxace je nutná a bez dobíjení baterek nejde podávat špičkový výkon. Proto dáváme o týden dovolené více než je běžné.

maly-screen

Společné akce a výlety

Pravidelně pořádáme společné akce a výlety. Naše vánoční večírky jsou legendární. Sledujte fotky na našem Facebooku. 🙂

maly-screen

Moderní technologie

Inovace nás ženou kupředu a to platí i pro vybavení zaměstnanců. Získáte od nás notebook, moderní mobilní telefon a datový tarif.

maly-screen

Pohodové pracovní prostředí

Na rozdíl od velkých společností nabízíme lidský přístup a práci v přátelském kolektivu. U nás si najdete nejen kávovar na espresso, ale také smoothie maker, pytle na ležení, stolní fotbálek a další věci na pohodu.

Podobné články

Zvyšte svoji úroveň v řízení IT