Pracovní pozice: Software designer

Hledáme kolegu/kolegyni, který se v našem vývojovém týmu bude starat o návrh vychytávek pro aplikace ALVAO. Hledáme člověka, který má zkušenosti s vývojem aplikací, rád komunikuje a v IT se cítí jako ryba ve vodě.

Co děláme? Vytváříme informační systémy pro řízení podnikových služeb a to zejména těch služeb, které zaměstnancům poskytuje IT oddělení. Pomáháme tak zaměstnancům stovek velkých firem dělat dobře jejich práci. Naše systémy například pomáhají klientům jako Česká televize, TV Nova, Wüstenrot, Penny Market, DPMB,…

Pokud vás nabídka volného pracovního místa zaujme, zašlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem a aktuální fotografií na adresu jobs@alvao.cz, do předmětu uveďte „Software designer“.

Pozice je otevřená i pro studenty VŠ na částečný úvazek.

Zašlete nám svůj životopis

Potřebujeme

 • Cit pro UX softwarových aplikací.
  Chceme, aby uživatel s našimi aplikacemi pracoval rád, a intuitivně využíval možnosti, které mu nabízí. Je důležité rozumět potřebám zákazníka a mít jasno proč něco přidat či odebrat.
 • Orientaci v oblasti technologií pro vývoj software a v oblasti návrhu softwarových aplikací. Už při návrhu je dobré pečlivě přemýšlet o technické realizovatelnosti, k čemuž se hodí zkušenosti s programováním.
 • Dobré vyjadřovací schopnosti. Návrh putuje k rukám programátorů, kteří jej promění v kód. Někdy je lepší se o něm pobavit. Je to rychlejší a efektivnější. 🙂

Náplň práce

 • Navrhování nových funkcí v aplikacích ALVAO
 • Vytváření zadání pro programátory

Pracoviště

 • Brno

Nabízíme

 • Dlouhodobou práci ve stabilním týmu, jehož hodnotami jsou korektní mezilidské vztahy, transparentnost jednání, důvěryhodnost, optimismus, tvořivost
 • Zázemí firmy se statusem „Microsoft Partner“
 • Samozřejmostí jsou příspěvky na stravování
 • Pracoviště v centru Brna na ulici Štefánikova (místnosti po 4 lidech, žádný open space)

Nabízíme:

maly-screen

Pružná pracovní doba

Respektujeme vaše osobní potřeby na volný čas a poskytujeme vám pružnou pracovní dobu. Pokud je nutné někdy zůstat přes čas, můžete jindy jít domů dříve. Pokud potřebujete, je také možné pracovat z domova.

maly-screen

Školení a certifikace

Budeme vás rozvíjet na odborných kurzech, oborových seminářích a konferencích. Vaši angličtinu si budete zlepšovat s rodilým mluvčím.

maly-screen

25 dní dovolené

Víme, že relaxace je nutná a bez dobíjení baterek nejde podávat špičkový výkon. Proto dáváme o týden dovolené více než je běžné.

maly-screen

Společné akce a výlety

Pravidelně pořádáme společné akce a výlety. Naše vánoční večírky jsou legendární. Sledujte fotky na našem Facebooku. 🙂

maly-screen

Moderní technologie

Inovace nás ženou kupředu a to platí i pro vybavení zaměstnanců. Získáte od nás notebook, moderní mobilní telefon a datový tarif.

maly-screen

Pohodové pracovní prostředí

Na rozdíl od velkých společností nabízíme lidský přístup a práci v přátelském kolektivu. U nás si najdete nejen kávovar na espresso, ale také smoothie maker, pytle na ležení, stolní fotbálek a další věci na pohodu.

Podobné články

Zvyšte svoji úroveň v řízení IT

CIO Newsletter

Přináší nové pohledy na roli CIO ve firmě, inspirativní doporučení, jak v této roli obstát, rady, jak „zvládnout“ zaměstnance IT oddělení, a aktuality v oboru.

více informací

90denní plán nového IT manažera

Zkušený CIO, který vám dá jasnou odpověď, jak postupovat pokud dostanete na starosti IT a očekává se od Vás, že provedete rychlá a účinná opatření.

více informací

Sledujte společnost ALVAO