James Bond – „ITSM never dies“

V duchu Jamese Bonda proběhla 11. výroční konference itSMF Slovensko, kde bylo ALVAO hlavním partnerem. Skvěle zorganizované akce v bratislavském hotelu Lindner se zúčastnili zajímaví zahraniční, ale i slovenští a čeští spíkři.

Konference byla rozdělena do dvou dnů a nabídla spoustu skvělých přednášek a workshopů. Účastníci hodnotili kladně především řeč Paula Wilkinsona o digitální transformaci nebo přednášku pánů Studeného a Chalupy, kteří vystoupili s myšlenkou, kdy ani James Bond neuznává restauraci bez jídelního lístku, tak proč by klienti IT oddělení měli akceptovat nepřítomnost jasně definovaného katalogu služeb. Analogii s Jamesem Bondem přinesl také ve svém projevu Ivor Macfarlane, který nepovažuje za skutečného hrdinu Bonda, ale jeho servisní podporu „Q“.

Prezentace jednotlivých spíkrů najdete zde.

konference_itsmf_alvao2

konference_itsmf_alvao

tym_alvao

Konference itSMF Slovensko – „ITSM never dies“

Podobné články

Zvyšte svoji úroveň v řízení IT

CIO Newsletter

Přináší nové pohledy na roli CIO ve firmě, inspirativní doporučení, jak v této roli obstát, rady, jak „zvládnout“ zaměstnance IT oddělení, a aktuality v oboru.

více informací

90denní plán nového IT manažera

Zkušený CIO, který vám dá jasnou odpověď, jak postupovat pokud dostanete na starosti IT a očekává se od Vás, že provedete rychlá a účinná opatření.

více informací