ALVAO jako zlatý partner
itSMF 2019

Silné téma letošní itSMF konference formulovala obtížná otázka: Potřebuje ITSM Velký třesk? Když mezi hlavními řečníky konference máte skoro polovinu autorského týmu ITIL Practitioner, nemusíte se bát velkých témat. S lidmi jako Barclay Rae, Paul Wilkinson, Ivor McFarlane nebo Stuart Rance se přednášky přirozeně stáčely k aktuálním otázkám, které trápí IT profesionály a dlouho očekávanému ITILu verze 4.

V nových prostorách moderního komplexu Cubex Centrum v Praze se sešlo na 200 účastníků. Přednášky byly rozděleny do čtyř tematických bloků a souběžně probíhaly ve čtyřech sálech. ALVAO jako zlatý partner muselo být u toho. Pro návštěvníky jsme měli připravené hned dvě přednášky.

V hlavním sále vystoupil Aleš Studený s kolegou Martinem Šestákem, aby posluchačům přiblížili téma gamifikace v service deskových produktech a ve vedlejším sále předvedli ALVAO Sevice Desk v praxi Petr Vitouch (ALVAO) společně s Jozefem Hlaváčem ze společnosti Moog, který sdílel mimo jiné i příběh o tom, jak jim náš service desk pomohl přežít odchod HR manažerky.

Určitým vyvrcholením celé konference byla přednáška o novinkách v ITIL v4 a panelová diskuse o budoucnosti ITSM. V rámci zakončení prvního dne konference probíhala networking party, společně s vyhlášením cen itSMF Awards 2019.

 
 

 
 

 
 
<
 
 
 

Podobné články

Zvyšte svoji úroveň v řízení IT

CIO Newsletter

Přináší nové pohledy na roli CIO ve firmě, inspirativní doporučení, jak v této roli obstát, rady, jak „zvládnout“ zaměstnance IT oddělení, a aktuality v oboru.

více informací

90denní plán nového IT manažera

Zkušený CIO, který vám dá jasnou odpověď, jak postupovat pokud dostanete na starosti IT a očekává se od Vás, že provedete rychlá a účinná opatření.

více informací