CIO Newsletter

„Vymazal jsem všechny newslettery a chodí mi už pouze ten váš. Na ten si vždy vyhradím dostatek času, abych si ho mohl v klidu přečíst. Inspirativní.“

Jindřich Zimola – ředitel regionálního obchodního centra Ostrava, AutoCont CZ a.s.

Cesta k osobnímu rozvoji

Informační technologie a systémy se pro rozvoj většiny společností staly natolik důležitými, že CIO je dnes již v mnoha organizacích chápán jako klíčový faktor při formulování strategických cílů. Očekává se od něj kreativita a inovace, podílí se na vedení firmy, často se podílí na rozvoji nových obchodních příležitostí i marketingu. IT oddělení se pod jeho vedením přestává zaměřovat výhradně na interní provoz společnosti a začíná se věnovat externím zákazníkům, jejichž potřeby musí umět chápat.

Zkrátka CIO dnes disponuje čím dál rozsáhlejšími pravomocemi a musí se proto neustále vzdělávat a profesně i osobnostně rozvíjet. Zároveň musí dokázat vzdělávat i lidi ve svém týmu a motivovat je.
CIO by měl být pro své okolí inspirujícím příkladem právě tím, co a jak dělá.

Zajímavý obsah

  • nové pohledy na roli CIO ve firmě
  • inspirativní doporučení, jak v této roli obstát
  • rady, jak „zvládnout“ zaměstnance IT oddělení
  • aktuality v oboru

Přihlaste se k odběru

Jméno a příjmení

Firma

Pracovní telefon

Pracovní email

Počet PC v organizaci


Informace o zpracování osobních údajů

Zvyšte svoji úroveň v řízení IT

CIO Newsletter

Přináší nové pohledy na roli CIO ve firmě, inspirativní doporučení, jak v této roli obstát, rady, jak „zvládnout“ zaměstnance IT oddělení, a aktuality v oboru.

více informací

90denní plán nového IT manažera

Zkušený CIO, který vám dá jasnou odpověď, jak postupovat pokud dostanete na starosti IT a očekává se od Vás, že provedete rychlá a účinná opatření.

více informací