Hodnoty společnosti

 
 

Hodnoty, která zastáváme nás spojují.
Jsou to hlavní atributy, které splňuje každý člen našeho týmu. Není to něco, co se můžete naučit, je to, jací jsme.
Hodnot bychom mohli najít celou řadu, my jsme se rozhodli pro tyto tři a dali je na vrchol všech:

 
 

Pravda vítězí

 
Věříme, že férové a poctivé jednání je nejlepší cesta k úspěchu. Pravda pro nás znamená říkat věci otevřeně, naslouchat jiným názorům a korigovat ty své. Pravdivě a realisticky slibujeme termíny, cenu a kvalitu díla. Pravda pro nás znamená morální integritu. Podnikáme bez korupce (www.podnikamebezkorupce.cz) a podporujeme Nadační fond proti korupci (www.nfpk.cz), protože víme, že Pravda vítězí!

Náš zákazník, náš partner

 
Zákazník je pro nás partner, s nímž sdílíme společný cíl – měnit věci k lepšímu. Jeho úspěch je naším vítězstvím. Zákazník je pro nás nejdůležitější osobou a je jedno, jestli se dostaví osobně, napíše nebo zatelefonuje. Společně se zákazníky tvoříme komunitu odborníků, kteří se vzájemně inspirují k hledání nových cest a řešení.

Zlepšujeme se

 
Chceme tvořit výjimečné nástroje, dodávat skvělé služby a sami se zlepšovat. Nejsme ochotni spokojit se s ničím horším než s prvotřídním, a to v žádném z týmů naší společnosti. Sledujeme aktuální trendy, aktivně spolupracujeme s vysokými školami. Dovedeme si přiznat, když uděláme chybu a máme odvahu se změnit. Zakázkám mimo naši specializaci říkáme ne a naplno se věnujeme projektům, které můžeme udělat skvěle a být na ně hrdí.

Zvyšte svoji úroveň v řízení IT

CIO Newsletter

Přináší nové pohledy na roli CIO ve firmě, inspirativní doporučení, jak v této roli obstát, rady, jak „zvládnout“ zaměstnance IT oddělení, a aktuality v oboru.

více informací

90denní plán nového IT manažera

Zkušený CIO, který vám dá jasnou odpověď, jak postupovat pokud dostanete na starosti IT a očekává se od Vás, že provedete rychlá a účinná opatření.

více informací