Vize produktu ALVAO

Dodat zákazníkům nejlepší řešení pro řízení podnikového IT
postavené na platformě Microsoft, které jim bude přinášet hodnotu.

Toto je naše vize a tady jsou tři kroky k tomu, jak chceme dosáhnout jejího naplnění:

Maximální využití platformy Microsoft

Pomáháme zákazníkovi co nejlépe využít investici do platformy Microsoft.

Víme, že Microsoft je v podnikovém světě jednoznačně převládající technologická platforma. Proto vyvíjíme ALVAO tak, aby bylo nejvíce kompatibilní s produkty Microsoft. Všechny nové verze ALVAO certifikujeme pro Microsoft prostředí.
Při vývoji neduplikujeme již existující komponenty, ale integrujeme je s ALVAO. Díky tomu je ALVAO pro firmy řešení s nejlepší návratností investice (ROI) i nejnižšími provozními náklady (TCO).

Ověřená kvalita podle světových standardů

Dodáváme pragmatické řešení, které kombinuje praktické zkušenosti se světovými standardy.

Nás i naše zákazníky děsí produkty vyvinuté z čisté louky podle knih. Spolupracujeme se zákazníky více než 18 let a hledáme cesty jak zjednodušit jejich každodenní práci a přitom dbáme, aby řešení odpovídalo světovým standardům ITIL, ISO 20000, SAM, ISO 19770. Výsledky naší práce jsou výborně použitelné v praxi a zároveň certifikované renomovanými světovými autoritami což potvrzuje jejich kvalitu.

Nejlepší uživatelský zážitek aneb jednoduchost

Vyvíjíme aplikace intuitivní pro uživatele, které je možné začít používat i bez studování nápovědy.

Aby uživatel používal nějakou aplikaci rád, musí ji milovat. Nesnášíme rutinní činnosti a opakované zadávání dat. Pokud chceme vyvinout aplikaci s nejlepším uživatelským zážitkem (UX = User Experience), musíme dokonale znát práci a pracovní postupy uživatele. Při vývoji respektujeme styl ovládání aplikací Microsoft, které naši zákazníci dobře znají. Sami ALVAO používáme pro řízení vlastního interního IT, zákaznické podpory a vývoje. ALVAO řešení pak odpovídá potřebám a očekávání zákazníků a ti jej snadno přijímají.

Zvyšte svoji úroveň v řízení IT

CIO Newsletter

Přináší nové pohledy na roli CIO ve firmě, inspirativní doporučení, jak v této roli obstát, rady, jak „zvládnout“ zaměstnance IT oddělení, a aktuality v oboru.

více informací

90denní plán nového IT manažera

Zkušený CIO, který vám dá jasnou odpověď, jak postupovat pokud dostanete na starosti IT a očekává se od Vás, že provedete rychlá a účinná opatření.

více informací