O společnosti ALVAO

Společnost ALVAO s.r.o. se od počátku své existence zaměřuje na optimalizaci metodik a vývoj softwarových nástrojů na podporu servisních procesů. Stěžejní produkty společnosti tvoří informační systémy pro řízení zdrojů a služeb hlavně v odděleních správy informačních a komunikačních technologií ICT: ALVAO Asset Management a ALVAO Service Desk.

 
 
 

20 let na trhu

Nejsme žádní nováčci. Za 20 let působení na trhu za sebou máme více než 200 úspěšných implementací ve společnostech jako Sazka, Hartmann Rico nebo Penny Market. Za některé z nich jsme si odnesli prestižní ocenění od organizací ITSMf Czech Republic a CACIO Forum.

 
 
 

ALVAO je Microsoft Certified Partner a při vývoji svých produktů ALVAO se strategicky orientuje na platformu společnosti Microsoft®. Své produkty vyvíjí v souladu s jejími technologickými a bezpečnostními standardy. Dodržování těchto standardů je kontrolováno nezávislými certifikačními autoritami.

ALVAO vyvíjí své produkty dle světových procesních standardů pro řízení služeb ITSM. Jako první společnost v regionu CEE obdržela certifikací PinkVERIFY od nezávislé certifikační autority PinkElephant a smí pro své produkty ALVAO používat ITIL® swirl logo. Zároveň bylo ALVAO 8.0 jako jeden z 5 nástrojů na celém světě oceněno na úrovni Gold Level Endorsed od AXELOS Limited.

ALVAO dlouhodobě spolupracuje v rámci sdružení ICT odborníků v České republice na zvyšování úrovně řízení podnikového ICT. Na toto téma aktivně přispívá svou publikační činností do odborných periodik, přednáší na vysokých školách a konferencích ITSMF Czech Republic, CACIO, TOPIQCIO a dalších.

 
 

 
 

ALVAO certifikace

 

 
 

ALVAO členství

Zvyšte svoji úroveň v řízení IT

CIO Newsletter

Přináší nové pohledy na roli CIO ve firmě, inspirativní doporučení, jak v této roli obstát, rady, jak „zvládnout“ zaměstnance IT oddělení, a aktuality v oboru.

více informací

90denní plán nového IT manažera

Zkušený CIO, který vám dá jasnou odpověď, jak postupovat pokud dostanete na starosti IT a očekává se od Vás, že provedete rychlá a účinná opatření.

více informací